|  | 

Porady

Hologramy semestralne

Co może Ci utrudnić uzyskanie zniżki studenckiej?
Jesteś studentem? Jeśli tak to na pewno korzystasz, z dobrodziejstw studenckiego życia, bo wbrew pozorom oprócz nauki jest w nim miejsce na relaks. Co więcej, z wielu atrakcji można skorzystać w obniżonych cenach. Jak tę zniżkę uzyskać ? Każdy student po uzyskaniu statusu studenta otrzymuje legitymację i to właśnie ona daje możliwość otrzymania rabatu w wielu miejscach. Jest jednak jeden warunek. Legitymacja ma swoją ważność. Co semestr, po zaliczeniu wszystkich egzaminów, musisz udać się do dziekanatu, w którym studenci otrzymują hologramy semestralne, które informują o tym, że nadal są studentami, a więc mogą korzystać z przysługujących im profitów. Zapobiega to sytuacjom w którym, nieuczciwi studenci, którzy dostali się na studia i otrzymali legitymację, a nie otrzymali promocji na kolejny semestr, korzystaliby ze zniżek. Istotne jest, żeby pamiętać o zgłoszeniu się do dziekanatu po taki hologram na początku każdego nowego semestru, by później nie mieć niepotrzebnych problemów. Mając aktualną legitymację studencką, będziesz też miał tańszy bilet na komunikację miejską, a to przy codziennym podróżowaniu jest kwestią bardzo istotną.

hologramy-semestralne

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Testy Multiselect policja

    Testy Multiselect policja

    Trudna praca dla wybranych Praca w policji może być niesłychanie stresująca i obciążająca dla psychiki funkcjonariusza. Dlatego też każdy kandydat na policjanta jest sprawdzany pod kątem predyspozycji psychicznych. Robi się to za pomocą testów psychologicznych, tzw. Testów Multiselekt. To, jak w nich wypadniesz, w dużej mierze zadecyduje, czy zostaniesz przyjęty, czy też spotkasz się z

  • Agencja influencerów

    Agencja influencerów

    Agencja influencerów – co to jest? Jesteś początkującym twórcą internetowym, masz dużo pomysłów, ciekawy kontent oraz stałą grupę odbiorców? Chciałbyś poszerzyć zakres swoich działań, ale nie wiesz, od czego zacząć lub po prostu brakuje Ci czasu na różne rzeczy? Podpowiemy Ci, z czego możesz skorzystać i kto może Ci pomóc. Najlepszym wyborem jest agencja influencerów.