|  | 

Teksty

Naklejka na legitymacje

Naklejka na legitymację
Studiowanie wiąże się z wieloma rzeczami. Jedną z najbardziej typowych jest odebranie legitymacji studenckiej. Jest ona dokumentem o tyle ważnym, ponieważ zaświadcza o tym, czy ktoś jest adeptem uczelni wyższej. Za pomocą legitymacji studenckiej, student może uzyskiwać zniżki w wielu miejscach, np. w kolei. Trzeba jednak wiedzieć, że samo posiadanie legitymacji nie jest wystarczające i żeby korzystać z dobrodziejstw, jakie niesie ona za sobą, należy zaopatrzyć się w naklejki na legitymację. Naklejka na legitymacje jest tym jej elementem, który świadczy o ważności dokumentu. Znajduje się na niej data, która wyznacza ostatni dzień, którego upływ przesądza o nieaktualności legitymacji i konieczności jej uaktualnienia. Naklejki na legitymację uzyskuje się najczęściej w dziekanacie, a możliwość przedłużenia ważności legitymacji pojawia się w momencie rozliczenia danego semestru. Należy mieć na uwadze, iż nieposiadanie naklejki na legitymację, bądź posiadanie jej nieaktualnej, sprawia, iż cała legitymacja jest nieważna, a to skutkuje wyłączeniem możliwości korzystania z wszelkiego rodzaju ulg.

naklejka-na-legitymacje

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Organizacja absolutorium

    Organizacja absolutorium

    Absolutorium, czyli jak hucznie zakończyć studia Słowo absolutorium ma swoje korzenie w języku łacińskim i oznacza po prostu zwolnienie. Jednakże w kulturze akademickiej używane jest do stwierdzenia zakończenia studiów jeszcze przed otrzymaniem dyplomu licencjackiego lub magisterskiego. Jest to bardzo ważnym moment w życiu studenckiej braci. Organizacja absolutorium jest więc również bardzo ważna. W tym dniu

  • Agencja influencerów

    Agencja influencerów

    Agencja influencerów – co to jest? Jesteś początkującym twórcą internetowym, masz dużo pomysłów, ciekawy kontent oraz stałą grupę odbiorców? Chciałbyś poszerzyć zakres swoich działań, ale nie wiesz, od czego zacząć lub po prostu brakuje Ci czasu na różne rzeczy? Podpowiemy Ci, z czego możesz skorzystać i kto może Ci pomóc. Najlepszym wyborem jest agencja influencerów.