|  | 

Artykuły

Szkolenia interpersonalne

Jak wybrać szkolenia interpersonalne dla pracowników
Rozwijanie umiejętności interpersonalnych, czyli tzw. umiejętności miękkich u pracowników, jest tak samo ważne, jak rozwijanie ich umiejętności zawodowych.

Jakie szkolenia interpersonalne dla pracowników?

Wśród umiejętności interpersonalnych znajdziemy:
– Umiejętności sprawnego komunikowania się
– Umiejętność przygotowania i przeprowadzenia dobrej i efektywnej prezentacji
– Umiejętność zarządzania
– Wiedza o tym, w jaki sposób kierować ocenę tzw. feedback i jak ją przyjmować
– Umiejętności negocjacyjne.

Pracownik, u którego za pomocą szkoleń interpersonalnych rozwinięto te umiejętności, ma szanse na dalszy rozwój i awans.

W szczególności polecać można takie szkolenia u pracowników, którzy posiadają jakieś predyspozycje przywódcze. Umiejętności liderskie również można rozwijać za pomocą szkoleń interpersonalnych.

Gdzie szukać szkoleń interpersonalnych w moim mieście lub okolicy?

Szkolenia interpersonalne znajdziemy w Internecie (w formie lekcji wideo lub na żywo), jak również w stacjonarnych szkołach rozwijających umiejętności zawodowe. Możemy również poszerzać naszą wiedzę za pomocą książek.

szkolenia-interpersonalne

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Kampanie dla influencerów

    Kampanie dla influencerów

    Z jakimi influencerami warto współpracować? Szukając influencerów do współpracy, nie powinieneś interesować się wyłącznie tymi kontami, którym udało się już zdobyć grono tysięcy obserwatorów i których każdy post wzbudza olbrzymie zainteresowanie ze strony odbiorców tych treści (w postaci komentarzy, ocen i polubień). Małe konta też bywają wartościowe. Nawet jeśli dany influencer ma grupę obserwatorów liczącą

  • Agencja influencerów

    Agencja influencerów

    Agencja influencerów – co to jest? Jesteś początkującym twórcą internetowym, masz dużo pomysłów, ciekawy kontent oraz stałą grupę odbiorców? Chciałbyś poszerzyć zakres swoich działań, ale nie wiesz, od czego zacząć lub po prostu brakuje Ci czasu na różne rzeczy? Podpowiemy Ci, z czego możesz skorzystać i kto może Ci pomóc. Najlepszym wyborem jest agencja influencerów.