|  | 

Porady

Testy Multiselect policja

Trudna praca dla wybranych
Praca w policji może być niesłychanie stresująca i obciążająca dla psychiki funkcjonariusza. Dlatego też każdy kandydat na policjanta jest sprawdzany pod kątem predyspozycji psychicznych. Robi się to za pomocą testów psychologicznych, tzw. Testów Multiselekt. To, jak w nich wypadniesz, w dużej mierze zadecyduje, czy zostaniesz przyjęty, czy też spotkasz się z odmową.

Testy psychologiczne, inaczej Testy Multiselect policja traktuje jako miarodajne źródło oceny kandydata. Dla wielu zdających to niewątpliwie najtrudniejsza część egzaminu. Pytania układa policyjny psycholog i są one określane jako podstępne. Za ich pomocą można sprawdzić spostrzegawczość, inteligencję, wiedzę ogólną, ale też poziom empatii, prawdomówność, samoocenę, zdolności przywódcze, stabilność emocjonalną i umiejętność pracy w grupie. Na zakończenie tej części egzaminu kandydat odbywa rozmowę z psychologiem, który zadecyduje na tak albo na nie.

Pytania są niełatwe i takie zresztą mają być, bo albo się nadajesz do pracy w policji, albo nie. Jeżeli odpadniesz, za jakiś czas możesz zdawać ponownie. Jeżeli znowu polegniesz, nie martw się, najwyraźniej pisana Ci jest inna ścieżka kariery.

testy-multiselect-policja

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Hologramy semestralne

    Hologramy semestralne

    Co może Ci utrudnić uzyskanie zniżki studenckiej? Jesteś studentem? Jeśli tak to na pewno korzystasz, z dobrodziejstw studenckiego życia, bo wbrew pozorom oprócz nauki jest w nim miejsce na relaks. Co więcej, z wielu atrakcji można skorzystać w obniżonych cenach. Jak tę zniżkę uzyskać ? Każdy student po uzyskaniu statusu studenta otrzymuje legitymację i to

  • Agencja influencerów

    Agencja influencerów

    Agencja influencerów – co to jest? Jesteś początkującym twórcą internetowym, masz dużo pomysłów, ciekawy kontent oraz stałą grupę odbiorców? Chciałbyś poszerzyć zakres swoich działań, ale nie wiesz, od czego zacząć lub po prostu brakuje Ci czasu na różne rzeczy? Podpowiemy Ci, z czego możesz skorzystać i kto może Ci pomóc. Najlepszym wyborem jest agencja influencerów.